poniedziałek, 29 czerwca 2009

BlueCash - kilka słów o przelewach [cz. 2]

Autor: Adrian Nowak, 06:50, poniedziałek, 29 czerwca 2009

Kategoria:

Jakiś czas temu pisałem o szybkich przelewach bankowych dzięki witrynie BlueCash. Wtedy skupiłem się jedynie na teoretycznym aspekcie działania serwisu, teraz natomiast podzielę się moimi uwagami co do jego funkcjonowania.

Wady

Może zacznę od wad, żeby później już zakończyć pozytywnie. Otóż podstawowym według mnie problemem jest brak szczegółowych informacji na temat działania serwisu. Nie chodzi tutaj bynajmniej o szczegółową konfigurację, która to jest rozwiązana dość łatwo lecz o to czym tak naprawdę jest serwis i na jakiej zasadzie się opiera.

Są co prawda na każdym kroku informacje typu "szybkie przelewy międzybankowe" jednak wydaje mi się, że przeciętny użytkownik taki jak ja, nie widzi w tym od razu korzyści jakie może wynieść z tego typu transakcji. Według mnie bardzo cenny okazałby się jakiś krótki materiał wideo, szybko wprowadzający użytkowników w działanie serwisu i pokazujący jego zalety.

Zalety

Największe wady jakie mi się narzuciły już wymieniłem, zatem chyba nie jest tak źle. Dostałem do testu 6 zł co razem ze złotówką dostępną dla każdego nowego użytkownika pozwoliło na siedem transakcji. Niestety akurat nie miałem w ostatnim czasie ich wykorzystać, jednak z tego co widziałem nikt na prędkość przelewu się nie skarżył, zatem można przyjąć, że wszystko tutaj działa jak należy. Jeśli coś w tym temacie się zmieni, na pewno o tym tutaj napiszę.

No właśnie, złotówka za jedną transakcję to raczej niewiele. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest to niezauważalny wydatek w porównaniu do widocznych efektów jakie oferuje. Całkiem niezły slogan wyszedł, chociaż myślę, że tak jest w rzeczywistości. Jeśli ktoś jest niepewny może przecież zawsze skorzystać z darmowego, próbnego przelewu.

Pomoc techniczna

Mógłbym właściwie ująć to w kategorii "zalety", jednak chciałbym się tu bliżej przyjrzeć metodom komunikacji jakie obrali twórcy serwisu. Otóż standardowy już niemal adres e-mail i kontakt telefoniczny nie zawsze wystarczają. Co prawda, wszystko jest bardzo jasno opisane, jednak jestem pewien, że zawsze trafi się ktoś, kto będzie chciał zwyczajnie porozmawiać i to nie fatygując telefonu.

W wielu sklepach internetowych i witrynach serwujących różne usługi pojawiają się funkcje takie jak chat z administratorami czy pomocą techniczną. Tutaj jednak czegoś takiego nie znalazłem, choć bardzo żałuje, gdyż jest to bardzo wygodne i naprawdę nie raz pozwoliło mi rozwiązać niektóre nurtujące mnie pytania.

Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania co do działania serwisu piszcie w komentarzach albo na maila widocznego w stopce strony.

Oceń artykuł:
Komentarze 1 comments
Anonimowy pisze...

Other in style slot games on RedKings embody Book of Dead, Wild Swarm, Champions of Mithrune, and Big Bass games. When 바카라사이트 invited to turn out to be OJO A-listers, players get money back on all bets with unlimited payouts. We reside in a time of fixed innovation and modernization, which is clear within the fertility of casino gaming platforms.